Studenti u blokadi sa fakulteta u Novom Sadu sutra organizuju štampanje parole „Studenti pobeđuju“ na majicama i cegerima od 17 do 19 časova u kampusu Univerziteta u Novom Sadu.

Sutra u novosadskom kampusu štampanje majica „Studenti pobeđuju“

Biciklada u Nišu

[featured_caption]

Kako su studenti na društvenim mrežama naveli, građani treba da ponesu svoj ceger ili majicu kako bi im se poruka izradila na tom predmetu.

Dodali su da je dostupan i ograničen broj unapred izrađenih majica „Studenti pobeđuju”, uz donaciju od minimum 1000 dinara.

Podsećamo da su studenti Univerziteta u Beogradu juče organizovali štampanje majica i materijala pred skup 23. maja na Slaviji u Beogradu. Istovremeno su i pristalice režima postavile štandove i banere „Srbija pobeđuje“ u blizini studenata.

A.T.


Warning: Undefined variable $post in /home/masinars/dev.masina.rs/wp-content/plugins/gp-premium/elements/class-hooks.php(215) : eval()'d code on line 6

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/masinars/dev.masina.rs/wp-content/plugins/gp-premium/elements/class-hooks.php(215) : eval()'d code on line 6
Prethodni članak

Počelo suđenje policiji za narušavanje autonomije univerziteta, dekan Alanović negirao da je toga bilo

Presretnuti svi brodovi flotile za Gazu

Sledeći članak