U 15 časova protest zbog napada na troje srednjoškolaca na Zvezdari

Nalepnice u Novom Sadu

Troje maloletnih učenika juče je zadobilo lakše telesne povrede, koje su im, kako tvrde, naneli aktivisti Srpske napredne stranke. Do incidenta je došlo tokom održavanja skupa zborova i SNS-a u neposrednoj blizini Šeste beogradske gimnazije, o čemu za Mašinu govori član zbora koji je svemu svedočio. Zbog nereagovanja policije đaci su pozvali na protest u 15 časova.