Više od 1500 studenata u Novom Sadu traži da ne bude iseljeno iz domova tokom leta

„Obrazovni sistem ne sme da dovodi studente u situaciju da biraju između polaganja ispita i krova nad glavom”, navodi se u saopštenju uz peticiju koje je potpisalo više od 1500 studenata i studentkinja iz Novog Sada. „Dodatno zabrinjava činjenica da je obavezno iseljavanje studenata tokom leta praksa koja se, prema dostupnim informacijama, sprovodi isključivo u … Read more